PASLAUGOS

PLAČIAU ŽIŪRĖTI ŽEMIAU

PLAČIAU ŽIŪRĖTI ŽEMIAU

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS

Pildome lengvųjų automobilių ir mikroautobusų kondicionierius.

Atliekame kompiuterinę kondicionieriaus diagnostiką, kad nustatyti ar nėra elektroninių klaidų. Taisome nutekėjimus ir kitus kondicionierių gedimus, su specialiomis priemonėmis sutvarkome nedidelius gedimus greitai ir vietoje.

VAŽIUOKLĖS REMONTAS


Atliekame visus lengvųjų automobilių ir mikroautobusų važiuoklės remontus. Restauruojame šarnyrus ir traukias.

Galime įvertinti Jūsų automobilio važiuoklės būklę bei pateikti pirminę detalių ir remonto darbų sąmatą.

Atliekamas važiuoklės remontas grąžins jūsų automobiliui prarastas sklandaus važiavimo savybes bei tiksli ir greita diagnostika su patikima įranga leis parinkti ir pritaikyti kokybiškiausią važiuoklės remonto pobūdį.


VARIKLIO REMONTAS


Variklio remontą atliekame tiek dyzeliniams, tiek benzininiams automobiliams.

Pirmiausia išsamiai patikriname variklį, gamintojo intervalus atitinkantį variklio aptarnavimą ir tuomet pritaikome reikiamą remonto pobūdį ir pateikiame išankstinę darbų ir detalių kainą.


TURBINŲ REMONTAS

Turbinos restauravimas yra geriausia išeitis, kai turbinos vidinių dalių pažeidimai arba nusidėvėjimai nėra esminiai.

Mes pasirūpinsime Jūsų turbinos restauravimu.

STARTERIO REMONTAS

Tik nustačius gedimą starteryje, pakeičiame neveikiančią detalę nauja, jis yra iš naujo surenkamas, sumontuojamas ir patikrinamas.

Starterio problemos dažnai yra susijusios su vidinių detalių sudilimu, tačiau dauguma starterio dalių gali būtų pakeistos naujomis ir taip galima sutaupyti daug sąnaudų.

STABDŽIŲ REMONTAS


Reikia stebėti, kaip automobilis reaguoja tiek į intensyvų, tiek į silpną stabdymą, ypač jei atsiranda pašaliniai garsai stabdant, pavyzdžiui, aprūdijus galinių stabdžių būgnams, per pedalą gali būti juntamas mušimas ar pulsavimas.

Stabdžių būklė turėtų būti vertinama periodiškai – kelis kartus per metus, geriausia keičiant sezonines padangas, kuomet automobilis yra pakeltas ir kai yra nuimti ratai. Tuomet galima patogiai apžiūrėti stabdžius, atlikti stabdžių sistemos būklės įvertinimą, pakeisti kaladėles ir kitas, nusidėvėjusias dalis.SANKABOS REMONTAS

Mūsų specialistai visuomet tiksliai nustatys, kokius sankabos komponentus galima pakeisti naujais, būtent tai padės išvengti visos sankabos keitimo.

Racionalūs sankabos remonto darbai leis sutaupyti, o moderni įranga suteiks atliekamiems darbams kokybės.GENERATORIAUS REMONTAS

Teikiame generatorių remontą visų markių automobiliams.


Greitai ir patikimai keičiame sugedusias generatorių dalis, todėl mūsų suremontuotas arba pakeistas generatorius jums tarnaus ilgai ir nepriekaištingai.RATŲ SUVEDIMAS

Ratų suvedimą sureguliuosime tiksliai pagal Jūsų automobilio gamintojo reikalavimus, kadangi naudojame naujausios kartos 3D ratų suvedimo stendus.RATŲ MONTAVIMAS IR BALANSAVIMAS

Mūsų automobilių servise teikiame ratų montavimo bei balansavimo paslaugas. Pasirūpinsime įvairių tipų žieminėmis bei vasarinėmis padangomis.


PAGRINDINIO DIRŽO KEITIMAS


Tikriname ir keičiame visus su variklio paskirstymo mechanizmu susijusius komponentus: pagrindinį paskirstymo diržą (standartinis variklio diržo keitimo intervalas yra 50’000-100’000 nuvažiuotų kilometrų), įtempimo ir valdančiuosius guolius, įpurškimo ir aušinimo skysčio siurblius ir kitas būtinas dalis.

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

Atliekame automobilio benzininių bei dyzelinių variklių kompiuterinę diagnostiką, naudodami naujausius diagnostinius prietaisus, nustatome gedimų priežastis ir įvertiname galimus remontų kaštus.

Tiksli gedimų identifikacija leidžia parinkti reikiamus remonto darbus Jūsų automobiliui, taupo serviso bei Jūsų laiką, todėl automobilio remontas gali būti atliktas greičiau ir daug pigiau.